Ermail.cz – moje zkušenosti

eRmailEmailing, nebo-li email marketing tu vždy byl a bude. Jedná se o cílené rozesílání komerčních i nekomerčních emailů na pevně stanovené adresy uživatelů. Uživatelé musí dát své svolení k tomuto účelu. Na českém trhu nyní bojuje od roku 2010 o přežití projekt ermail.cz. Jak je to už v České republice zvykem, jeho činnost doprovází spousta dohadů  a nedůvěry. Časté jsou dotazy, zda se nejedná podvod. Na různých fórech se lidé přou zda jde o podvod či nikoliv. Oč jde? Ermail nabízí za přečtení emailů až 5Kč / email. Po dosažení 1000Kč si můžete odměnu vybrat. Pokud přivedete své známé, můžete pochopitelně profitovat z jejich aktivity. Kromě zmíněných emailů lze vyplňovat i dotazníky,  za které obdržíte až 20Kč. Aby Vám byla částka za přečtení emailu připsána, je nutné v emailu kliknout na libovolný odkaz nebo na speciální odkaz od ermailu na konci emailu. Teoreticky si tak lze pohodlně vydělávat peníze na internetu. Jaká je ale praxe?

Rozhodl jsem se tedy otestovat si tento projekt na vlastní kůži. Své zkušenosti s eRmailem uveřejním v tomto příspěvku, který by tak měl sloužit jako ověřená recenze systému eRmail.cz. Po registraci emailu vytvořeného speciálně pro tuto aktivitu začal přicházet první emaily. Při první přihlášení přes webovou aplikaci do systému získá každý uživatel motivační bonus 100,-. Přichází první email za 5Kč! Nutno podotknout, že zřejmě první a poslední. Následuje možnost vyplnění dotazníku za 20Kč. Opět zřejmě poslední. Následně emaily chodí v průměru 1-2 denně. V některé dny vůbec, jindy zase rovnou 4. Ohodnocení přečtení emailu je nejčastěji 0,5 a 1Kč. Nejvýše ohodnocený byl za 2Kč. Po zhruba 14ti dnech mám na kontě 138Kč.

Pokračuji dále v testování projektu eRmail a průběžně (minimálně každý měsíc) budu tento článek aktualizovat. Pokud máte jakékoliv relevantní reference o tomto systému, uvítám jej v komentářích pod článkem. Komentáře, které budou až moc nápadně oslavovat provozovatele eRmailu ihned mažu.

Aktualizace 16.9.2012

Po „přečtení“ 168 eRmailů mám na účtu 292,40 Kč. Poslední email mi přišel 3.7.2012. Od té doby mi již žádné eRmaily nechodí.

Share on TwitterShare via email
Tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

135 Responses to Ermail.cz – moje zkušenosti

 1. eRmail says:

  Ahoj, chtěl bych se zeptat jak vypadá tvé testování a jaké jsou tvé poznatky. Děkuju

 2. scam says:

  Je to scam, neztrácej s tím čas – jsou na trhu již delší dobu – nevyplatili nikoho :-)

 3. eRmail says:

  Nevím jak to dopadne ale zkusím to :) nic za to nedám

 4. aktualizace says:

  Teda koukám, že aktualizujete opravdu pilně ;)

  • Mate pravdu :) jiz delsi dobu jsem se na ucet ani neprihlasil. Uvitam tedy zkusenosti ostatnich uzivatelu

   • eRmail says:

    nemám špatné zkušenosti, taky se přihlašuji málokdy. Docela mě zajímá jestli mě vyplatí. Mám už něco přes čtyřistakorun, takže se uvidí.

    • ermail says:

     Mám tento ermail víc jak 4 roky, na účtu 923 Kč. Posílají nyní reklamy za 0,10Kč. S tímto tempem se dohrabu tisícovky kdovíkdy. Dělají tak, aby nemuseli vyplácet.

     • Souhlas says:

      Jsem na tom úplně stejně, jakmile jsem nasbíral částku 900,- přicházely ermaily za 0,10Kč. Jsem registrován od 30. prosince 2011

 5. Honza says:

  Již mám 406 emailu a 512Kč na účtě

  • Zak says:

   xxx důvodů, proč to zkusit
   Jen za registraci dostanete 100Kč
   Za každé přečtení eRmailu dostanete až 5kč
   Doporučením vaších známých zvýšite své zisky až o 200%. Získáte přehled o Slevách, Novinkách, Produktech a Službách na českém trhu a dostanete za to zaplaceno
   Budete moci vyplňovat jednoduché dotazníčky, za které budete zaplaceni až 100kč/dotazník

   Podrobnější informace…
   Haha ha ha….. 5 Kč jsem nikdy neviděl, klikám od roku 2011, a když jsem se dostal přes 950,- Kč odměny….začaly chodit zeávy za 0,01 Kč. Chytré. Dále jsem se pokoušel někoho zapojit zda by mi nepřičetl odměnu za doporučení. Haha, nefunguje to….Když jsem se ptal proč to nejde, bylo mi odpovězeno, že je vše v přádku. V pořádku snad je jen jejich prdel, pokud jim někdo konečně nenakope. V tomto státě pšenka kvete jen podvodníkům a člověk nemá dovolání nikde.

 6. Sranda systém says:

  K ermailu jsem se dostal náhodou, asi mi přišel nějaký e-mail kde to nabízeli. Zkusil jsem to s tím, že si naklikám nějký drobný, chleba to nejí a třeba před dovolenou budu mít na pivo nebo na zmrzlinu. Ale teď trochu kupeckých počtů, reality a praxe.
  1) Sliby – chyby. Všimněte si, že slibují „až 5,- Kč! za e-mail. No jo, ale já mám za 19 mailů 22,50 Kč, tedy 1,1842105263157894736842105263158 za e-mail.
  2) po úvodním zklamání proč tomu tak je, mé propočty byly trochu jiné – představoval minimáně dvacku denně – a tak jsem poslal dotaz na ermail jak to je z cenou za e-mail. Bylo mi slušně odepsáno, že tu si určuje zákazník.
  3) i nelenil jsem a poslal z firemního e-mailu dotaz jak to funguje, že máme zájem atd. O možnosti stanovovat si odměnu tam nebylo, četl jsem to třikrát.

  Závěrem.
  Ermail spočívá v tom, že se společnost chlubí, mocli má odběratelů e-mailů, jak s nii inzerënt o sobě dá vědět atd. Praxe je ale jiná…Vybrat můžete až když budete mít 1.000,- Kč na účtě, ale při průměrné odměně 1,1842105263157894736842105263158 Kč ( plus stovka za registraci a dvacka za dotazník) a zhruba 3 ermailech denně (vyjma sobot a nedělí) nám všem dojde, že jsme dělali někomu kašpárky.

  Adam
  P.S. Některé ermaily ani neobsahují odkaz na potvrzení ermailu.

  • Jirka says:

   Ještě bych se pozastavil nad skutečností,že jsou mi připisovány provize na účet,který jsem doposud neuvedl!

 7. coro18 says:

  Ahoj, píšem lebo by som bol veľmi rád keby tu reálne niekto napísal či už od er-mailu niekto dostal vyplatené buď 1000Kč, 2000Kč alebo 4000Kč. Ja osobne klikám už asi 2 roky na ermailu a som momentálne v 2 leveli a pod sebou môžem mať až 15 ludí. Mám tam zarobené približne 1200Kč a teraz je pre mňa najmenšia výberová čiastka 2000Kč. Je to pravda do 2 levelu som stúpil úplne dobrovoľňe a pripísalo mo to odmenu hneď 150Kč. Raz tam bol 1 ermail za 50Kč, ale len jeden niekedy teraz nedávno dozadu myslím, že okolo vianoc. Keď budem mať 1600Kč tak sa ma to spíta či chcem ísť do 3 levelu a aj to potvrdím a predpokladám, že aj tam dostanem odmenu asi 200Kč. Dotazníky vôbec nechodia a iba jeden na začiatku a až doteraz nič. Tak som im napísal a, že to vraj záleží od zadávateľov čiže od firiem či si nejaký dotazník zaplatia a oni ho následne pošlú klikačom. Teraz mi chodí približne 1 mail za den je to bieda oproti minulému roku. Ak by sa chcel niekto spítať viac tak mi píšte na coro18@azet.sk a ešte by som bol rád keby sa niekto reálny ozval čo mu už vyplatili prachy lebo na toto fórum už asi, tak skoro nenapíšem preto môj e-mail Dík :-)

 8. má zkušenost says:

  PO PŘEČTENÍ 28 ERMAILŮ MÁM 161,05KČ. Váš výdělek záleží i na počtu lidí které jste doporučili a kteří se registrovali

 9. Zatím mi e-maily chodí says:

  414 přečtených emailů, 450kč na kontě…
  Dělám to už asi tak 3/4 roku a jsem víc než zvědavá, jestli ty peníze někdy uvidím….

 10. tak nevím says:

  jsem zaregistrovaná asi 14 dní a zatím mám na kontě necelých 150 kč,nikdy mi nepřišli meili za 5 kč,jen za 1 kč a jednou za 2 kč,o víkendu to nebylo ani jednou..bylo mi řečeno,že je to1000 kč nikdo nedosáhne ani za rok,prý se to sekne na nějaké částce a pak přestanou chodit reklamy.Navíc tuto společnost vede jen jedna osoba..na facebooku je jako David Beze Jmena..taky jsem četla jeho meil,když se ho někdo ptal kdy dostane peníze a zvedl se mi žaludek..je velice arogantní a chlubí se tim,jak mu lidi důvvěřujou a že mu lidi vydělali na drahé auto a luxusní dovolenou..takl nevím

  • Re says:

   Mám na účtu 970 Kč a mám stop stav jednou za týden přijde 1 mail a je mi za něj vyplacený 1 halíř. Což už z toho jde poznat že je to těžký podvod jinak registrace rok 2012.

   • Karel says:

    Dám si tu trochu práce a obešlu firmy, které u ermailu inzerují screenshoty, aby viděli jakému podvodníkovi cpou peníze..
    :-D

   • Pepe says:

    Já jsem registrovanej 4.6.2012, přečteno 1895 rmailů, 1 dotazník, 1 video. Stav na účtu 942,95 kč, za jeden přečtenej mail mi připočítávaj 5 halířů. Předpokládám, že až se za nějakejch 10 let dohrabu na to, že do litru bude chybět tak desetikoruna, že to skrouhnou na půl halíře za mail.

 11. tak nevím says:

  pardon za překlepy,ale seká se mi klávesnice:)

 12. Je to opravdu podvod says:

  Je to opravdu podvod. Jsem tam zaregistrovaný cca rok, ale po dosažení určité částky e-maily přestaly chodit – chodí opravdu minimálě a zpomalují se. Klikal jsem jak blbec a nic . .
  Chtěl jsem třeba udělat dotaz na eRmail, ale myslíte, že se někde dopídíte kontaktu? Anebo kontaktní formulář? Ha, ha, .. Ta firma je prostě NEKONTAKOVATELNÁ

 13. tak nevím says:

  24.2 jsem psala,že mám na kontě necelých 150 kč,už je to týden co mi nepřišla žádná reklama..nikoho pod sebou nemám,protože nikdo z mých kamarádů tomu nevěří,tak se neregistrovali..tady je jeden odkaz,možná vás to bude zajímat….http://rejstrik.penize.cz/28608461-ermail-company-s-r-o#sr

 14. Hanicka32 says:

  dnes jsem ptala v jedné diskuzi jestli všichni dostali vyplacené peníze,že se píše o této společnosti,že je to podvod,a všichni mi tam začali nadávat,že jsem taková a maková a že oni peníze dostali..koukám,že jakmile má někdo nějakej názor a není OVCE tak je nejhorší:-D

 15. Ermail podvod says:

  Já jsem u ermailu registrovaná od 12. července 2011, emailů přečtených 574 a částka 959,97 Kč, je zajímavé že ermaily mi dále chodí, ale už se nepřipisují částky za přečtené ermaily, bombarduji je emaily abych se dozvěděla proč, ale zřejmě je to fakt podvod, štve jen ztráta času, který jsem do toho vrazila.

  • Josef Zachariáš says:

   Já mám stejné zkušenosti s tímto podvodem, registrace od 1 srpna 2011 přečteno 2232 emailů.Účet zastaven na 952,76 kč. emaily chodí stále ale na účtu se suma nemění. Jsou to hajzlové a zaslouží dát do držky a to pořádně.

 16. tibbaR says:

  Já nevim co řešíte, asi jsem jediný v ČR kdo dostal od ermailu první litr? jedu první level podruhé a už mám 657.21,- asi jsem to chytil v začátku. emaily mi chodí tak 2 – 4 do dvou dnů – speciálně pro ermail jsem zřizoval emailovou adresu, protože si nenechám zasírat svůj mail – kdo jim dal ten svůj tak je pako. Ze se znamu doporuč se mi už vypařila všechna jména, ale pořád mi choděj maily, do žádného 2.levelu jsem se po dosažení 600,- automaticky nepřeklopil. A ty 3 – 6minutky při kliknutí na mail mně fakt nezabijou. Navíc nikdo neřekl že to musíte číst,ne?!

 17. Miro says:

  Je to standartní „letadlo“. Špička ledovce musí dostat peníze aby to ještě nějakou dobu fungovalo. Než dojde k většímu vyplácení, tak vás buď odstaví, což se zřejmě bude taky dít, aby se to ještě dál natáhlo než se to provalí, a pak to položí. Inzerent zaplatí dle podmínek ermail 19 000Kč za oslovení 100 000 blbečků. Ovšem blbečkům by se mělo posléze vyplatit min. 0,50 x 100 000. Asi těžko, že ?

 18. Jarin says:

  Rmail
  Registrován listopad 2011
  Uživatelský level 1
  Dosud přečtených 687 eRmailů
  601,5 kč na účtě

  ZUmail
  Registrace někdy květen? 2012
  Zatím jste vydělal 617,00 Kč. K dnešnímu dni jste obdržel 605 ZUmailů.

  Takže jsem také zvědavej :))) Někdy chodí a někdy nechodí maily, což je ale tím, že nemají zákazníky!!!
  Určitě nebudou posílat čerstvému 18 letému člověku email na hypotéku, atd… je to cílená reklama na určitej okruh zákazníků, proto vám možná nechodí delší dobu maily, mě zatím průběžně ano, před vánocema to byla smršť. Každopádně nemám ponětí zda ten „litr“ nakonec dostanu :))) Takže držím palce všem clickerům tady :)

 19. jamesPRO says:

  eRmail jsou podvodníci a zloději!!! nevěřte tomu nikdo vám peníze zadarmo nedá!!! Najděte si poctivou práci…

 20. Fenka says:

  Tož se taky přidám do diskuse. Mám účet rok a půl a za 635 eRmailů jsem si naklikal 432 CZK (hodnota účtu 569,8). Takže průměrně za jeden mail připíšou 0,68 CZK. Chuťovka, ne? Ten za 5 hned na začátku byl fakt jenom jeden, ale občas mi přijde nějaký i za 2, dvakrát dokonce i za 3 koruny. eRmaily mi pořád chodí a jejich frekvence se zvyšuje. Vždycky mi za přečtení připsali to, co napsali v mailu. Já osobně nemám důvod jim nevěřit. Neco jiného je moneymail, který posílal tak 5 mailů za měsíc a navzdory tomu, co psali (třeba odměna 1 CZK), za každý připsali jen 0,5. Tak jsem to zrušil.
  Zajímalo by mě akorát, jestli se v eRmailu po přestupu na level 2 zvýší i minimální částka za jeden mail, v ZUmailu to tak třeba bylo. (navíc ten je mnohem rychlejší, tak kdo chcete, http://www.zumail.cz/jsemzuu/5b081d9856575d90)
  Dotazník byl fakt taky jenom jeden na začátku, teď tam dokonce přidali eRvideo, ale už je to tak 4 měsíce a žádný jsem neviděl. (Podobně jako reklamisimo, od února, kdy jsem se registroval, nepřišlo nic.)

 21. Viktorie says:

  Zaregistrovaná jsem od července 2011 a na kontě mám 672,22 Kč za 708 přečtených mailů, přičemž za ermaily jako takové je částka 518,40, tj. jeden ermail vychází na 0,73 Kč. Nic moc.
  První půlrok jsem měla pod sebou dva lidi, pak mi byli firmou smazáni, i když pořád klikají, a poslat jim pozvánku znovu už nejde.
  V poslední době už chodí ermaily málo.
  Začínám věřit tomu, že je to podvod, protože na netu si spousta lidí stěžuje, že když chtěli vyplatit onu tisícikorunu, byli automaticky přesunuti do druhého levelu, kde je nutno naklikat minimálně dva tisíce.
  Na druhou stranu od firmy nedávno přišel mail s fotkami lidí, kteří byli údajně již vyplaceni. Byla tam uvedena jména, každý v ruce držel jakýsi důkaz o proplacení tisícikoruny. Myslím ale, že to bylo zfalšované. Logicky a matematicky je totiž nesmysl, aby všichni, kdo klikají, mohli své peníze dostat.

 22. Teckovanaberuska says:

  Ermail

  Ráda bych přidala svůj pozitivní příspěvek na reklamní emaily od ermailu, na internetu kolují různé názory, jako že ermail je podvod, že se nikdy na tuto částku nedá dosáhnout, ráda bych uvedla informaci na pravou míru, na hranici výplatního minima se opravdu dosáhnout dá, já dosáhla výplatní minimum 1000 kč 12.6. a požádala si o vyplacení a byla jsem tedy zvědavá co bude a ještě ten den jsem měla tuto částku připsanou na účtu v bance.

  Nejsem nikým z ermailu nasazená ani podplacená, abych jim nahrávala, je to moje zkušenost, tak že klikám vesele dále.

  Pro ty kdo by chtěli ermail zkusit, vydělat si částku 1000, 2000 nebo 3000, tak zde je odkaz k registraci

  http://www.ermail.cz/link/XTlTeY77cjCJ7eCJAN7Cl2TC722a2XXc

  Přechod do vyšších levelů je dobrovolný

 23. Martin says:

  eRmail je PODVOD

  NIKDY nebudete vyplaceni. Vždy při dosažení 959,95Kč se přestanou připisovat peníze. Emaily budou chodit dál, ale nebudou se připisovat peníze ani za lidi pod vama. A David Smrha (eRmail Company s.r.o.) se jenom vysmívá.

 24. Michal says:

  PODVOD-LETADLO po dovrseni 1.000kc se to meni na 2000kc ze dvou musite udelat 3000kc a furt do kola takze letadlo penize nevyplaceji neni spolupracuji s americkou firmou a ta penize vyplaci to jen ty ceske jsou podvodne

  Zaregistrujte se zde http://www.neobux.com/?r=csystem vyplaceji jiz od 2 USD prvni mesic jsem vydelal 1USD ale druhy uz 3 USA a tedka to delam treti mesic a uz mam 15 USD ale pozor vyplaceni jen na paypal nebo payza

 25. Petr says:

  Zdravím,

  eRmail je podvod a ztráta vašeho času. Pokud si chcete přečíst více informací o podvodu eRmail navštvivte: http://blog-ovsem.blogspot.cz/2012/03/podvod-jmenem-ermail.html

 26. On says:

  Ermail klikačka která vyplácí :-) . Já jsem zde zaregistrován přibližně rok a za tu dobu jsem si zde už jednu tisícovku vydělal. Uznávám, že to není moc, ale za 2 minuty denně to stojí. Vyzkoušejte to taky! Zaregistravat se můžete na tomto odkazu:http://www.ermail.cz/link/jXc22J7NlCCJ2cAeXVT2NjelVCJjjVmC. Nenechte si ujít tento způsob výdělku. :-)

 27. Dana says:

  Já ani nevím, jak zjistím, kolik mám na účtě. Poradíte, kde to najdu?

 28. gothiclady7 says:

  Ahoj! Jsem na ermailu registrovaná cca 5 měsíců. Mám vydělanou necelou pětistovku, maily jsou většinou za 50 haléřů + za registraci 100. Jde to dost pomalu, ale za to, že jednou denně odkliknu mail, to není zas tak hrozné, občas přijde mail i za 5 kč. Dotazník mi zatím nepřišel žádný, jen po registraci tam jeden je. Komu nevadí, že k penězům přijde tak za rok, jděte do toho :)

  Dana: po přihlášení je vpravo oranžový rámeček a v něm tvůj stav. Kolik máš na kontě, kolik jsi přečetla ermailů atd.

 29. CFM says:

  Nevim jak vyplaci ermail – jsem tam cca 5 měsíců a naklikala jesm cca 500 tak uvidim. Zatim maily chodi, prašpule se připisujou ale člověk nikdy neví, že …. Je fakt že ten dotazník byl jenom jeden. Ale znáš úplně nejnovější emailing v nás? Ne? Tak se registruj na
  http://www.coinformail.com/affil/66da21c23351072c11db9881123e3728
  Zatím vypadají docela slibně. Proč je nezkusit?

 30. Richy says:

  No nevím, proč by někdo utrácel peníze za to že si přečtete mail který vás nezajímá. Je to stejný nesmysl jako klikačky. Kolik z lidí kteří mail přečtou si produkt koupí? 1 z milionu? Pro zadavatele reklamy absolutně nerentabilní.

 31. JoJo says:

  Nikdy vám nic nevyplatí ! Peníze uvidíte pouze virtuálně !

 32. honza says:

  já se jen přidám

  Registrován od 13. listopadu 2011
  Uživatelský level 1
  Dosud přečtených 948 eRmailů

  Z eRmailů: 598,20 Kč
  Z dotazníků: 20,- Kč
  Z eRvidea: 0,- Kč
  Z doporuč: 21,55 Kč
  Ostatní: 100,- Kč
  Celkem máte na účtu:
  739,75 Kč

 33. honza says:

  A z programu doporuč po čase zmizely doporučené emaily, takže ojeb. Znovu je přidat samozřejmě nejde.
  A na dotaz proč tam nejsou, tato jednoduchá a logická odpověď:

  Výsledek ověření doporučeného uživatele

  Uživateli skočila platnost.

 34. muj ucet says:

  Muj ucet 19.11.2013:
  zalozen 10.10.2012
  celkem 577.30 Kc, spolu 603emailu

 35. kawa says:

  Přidám také:

  Registrován od 6. srpna 2012
  Uživatelský level 1 ?
  Dosud přečtených 669 eRmailů

  Z eRmailů:
  446,70 Kč

  Z dotazníků:
  20,- Kč

  Z eRvidea:
  0,- Kč

  Z doporuč:
  0,- Kč
  Ostatní:
  100,- Kč
  Celkem máte na účtu:
  566,70 Kč

  Počkám, co bude, až dosáhnu tisícovky, pokud jí dosáhnu. Poté zvěřejním. Jinak to víceméně neřeším, na netu jsem pravidelně každý den, a kliknout na pár mailů (nečtu je) mi nic neudělá. Pokud peníze nedostanu, přestanu se o to zajímat, pokud je dostanu, budu pokračovat…

  • kawa says:

   Před cca rokem jsem zadal tyhle údaje, takže je doplním o aktuální:

   Moje Finance

   Z eRmailů:
   553,20 Kč

   Z dotazníků:
   20,- Kč

   Z eRvidea:
   2,- Kč

   Z doporuč:
   0,- Kč

   Ostatní:
   100,- Kč

   Celkem máte na účtu:

   675,20 Kč

   Jak jsem před rokem napsal, já chodím do svého mailu každý den, a pokud tam je nějaký, za který dostanu „padesátník“ a nebo „korunu“, prostě na něj kliknu, a smažu. Nečtu ty maily, jsou to defakto jen nabídky, kterých při troše snahy najdu na netu „X“ (a většinou lepších). Docela by mne zajímalo, kdo za touhle „srandou“ stojí…

 36. marcin says:

  Je to len podvod na lidi ja už to mam dva roky,čtu každej email a mam 990,-pak mi doporučili level2,člověk za ty roky chce víc peněz tak to schvali a pak když chcete 1000,- tak vam to nedaj,lebo ste schvalil level 2 a to znamená že peníze nedostanete az dosahnete 2000,- a to doufam,že vam daji zas návrh na level 3,a tak budete dál a dál a dál a dál dělat blbca ze sebe.

  • jarda says:

   přesně tak to chodí. peníze nikdy neuvidíte a jakmile nebudete souhlasit s vyšším levelem, tak vám přestanou posílat emaily

  • jarda says:

   přesně tak to chodí. peníze nikdy neuvidíte a jakmile nebudete souhlasit s vyšším levelem, tak vám přestanou posílat emaily. nic nového

 37. Ermail je na nic says:

  Ermail není podvodný funguje ale jestli vám stačí vydělat 1000kč za čtyři až pet let tak do toho jděte. Jinak zatim nejlepší klikačka je [URL=http://www.neobux.com/?r=petrosjanstik][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]

 38. Ermail je na nic says:

  Pardon http://www.neobux.com/?r=petrosjanstik tam se zaregistrujete sice ze začátku to není med trvá to tak 3 měsíce než nakoupite refealy ale teď po třech měsícich už lze vydělat 0,5 dolaru denně čím více refealu tím větší zisk pro vás zatím jej testuji ale prý sedá vydělat až 30 dolarů denně tak uvidíme

 39. ... says:

  Já nevím.. mám 755Kč na účtě a registrovala jsem se 29. srpna 2011 – takže ho mám asi 2 a půl roku. Čekám na 1000Kč. Nepřešla jsem tedy do 2. levelu.

 40. Já to zkusila ze zvědavosti, trvalo to cca rok a čtvrt, ale došla složenka ;) pokračuji a chodí mi zase ermaily v hodnotě 300 Kč, po měsíci mám 150 Kč, ale počítám, že čím víc budu mít, tím méně mi budou chodit emaily a v hodnotě 0,5Kč, ale třeba se za rok dočkám další tisícikoruny (http://www.moderatorka.cz/vydelavejte-ctenim-reklamnich-emailu/)

 41. Moje zkušenost says:

  Registrován od 21. července 2011
  Uživatelský level 1 ?
  Dosud přečtených 1092 eRmailů
  Z eRmailů: 704,10 Kč
  Z dotazníků: 20,- Kč
  Z eRvidea: 0,- Kč
  Z doporuč: 44,72 Kč
  Ostatní: 115,- Kč
  Celkem máte na účtu:
  883,82 Kč

 42. pts says:

  převažují spíše negativní reakce,já sám mám za podvodníky TheMail.cz,po vydělaných 278 Kč,přestali emaily chodit úplně(samozřejmě ani ve spamu),prostě je to ztráta času,dokonce je dost těch co jim slíbených 1000Kč nikdy nepřišlo,tedy jste jen ovce které jsou využity,aby si touto cestou namastil kapsu někdo jiný.

  • irena497@seznam says:

   Já zatím od themail reklamy dostávám, ale goldmail přestal posílat. Ví o tom někdo něco?

 43. hanz says:

  Musim potvrdit, dosahnete castky kolem 950-960 kč a pak se přestanou peníze za přečtené emaily přičítat…jsem registrovan skoro od zacatku…je to podvod…

 44. Korunové reklamní maily vs. dolarové klikačky says:

  Ahoj, já taky čekám, jak to dopadne. Jediná česká stránka, která 100%ně vyplatila peníze, byla zatím na emailingu, i když se tam změnily podmínky a už není tak jednoduché se na částku k vyplacení dostat (začali si strhávat peníze 2x měsíčně…) U dalších prostě uvidím – snad se letos dostanu na ty tísícovky po min. 3 letech – nějak to neřeším, prostě buď pošlou nebo ne a skončím.
  Já přešla na dolarové klikačky – je třeba si založit paypal účet, sice zaberou čas, ale mám je osobně odzkoušené, že peníze posílají – menší částky, ale určitě:
  http://www.probux.com/?r=devilscat

  http://www.cashcamel.net/index.php?ref=devilscat

  Referral URL: http://www.cashnhits.com/index.php?ref=devilscat

 45. podvod says:

  Tak jelikož jsem nepřešel na jejich druhý level a dosáhl částky 902,40 Kč, tak mi od té doby nepřišel jediný rmail. Napsal jsem na podporu a tam mi pan z podpory napsal doslova toto: „Tak jak jsme celou dobu upřednostňovali Vás, tak nyní při menších kampaních upřednostňujeme ty ,kteří mají malou částku na jejich účtech“ to ve výsledku znamená, že když mi pošlou jeden 0,50Kč mail měsíčně, tak si spočítejte za jak dlouho získám potřebnou stokorunu :( a to je mi jasný, že když se přiblížím 950Kč, tak mě vypnou úplně. Takže podvod jako prase !!!

  • Jsem na tom stejně says:

   1180 ermailů a mám 905,50. Několik dní už bez ermailů, případně přijde jeden za týden, 14 dní.

 46. pochybuji says:

  Mám přečtených 1190 ermailů, začala jsem v unoru 2012. Muj prozatimní výdělek je 846,29 kc. Pochybuju, že se někdy dostanu na částku 1000.

 47. podvod jako brno says:

  klikala jsem to asi rok, minimum na výběr je 1000 ale jakmile máte na kontě kolem 900, e-maily sice pořád chodí ale už se nepřičítá provize..zeptá se vás to na přechod do druhého levelu a když to odkliknete, máte minimální výběr 2000. A takhle pořád dokola. Takže jsem zrušila všechny účty, nebudu dělat ze sebe blbce a klikat jim na to, když jediný zisk z toho mají jen oni. Zatím můžu doporučit Masmail.cz, s administrátorem jsem si i psala po mailu. Ovšem je podmínkou mít pouze jeden SVŮJ účet a ostatní cizí, na podvod jsou zase hákliví oni :) ale fungují a platí a to je základ. Přeji hezký den a pevné nervy všem klikačům :)

 48. dusan says:

  za vic nez 2 roky 750Kc, nemyslim, ze jeste stihnu dosahnout 1000 v tomto zivote, jde to cim dal pomaleji:

  Z eRmailů:
  622,70 Kč
  Z dotazníků:
  20,- Kč
  Z eRvidea:
  2,- Kč
  Z doporuč:
  0,- Kč
  Ostatní:
  100,- Kč
  Celkem máte na účtu:
  744,70 Kč

 49. Složenka says:

  Prosím poraďte mi. Ja vůbec nevím jak mi pak přijdou ty peníze mám tam zaškrtnuto na složenku takže mi to přijde do schránky? Nebo jak?

 50. Nepochybujte says:

  je to skutečně podvod. Při dosažení cca 900 Kč přestanou maily chodit. Chtělo by to hromadnou žalobu s účastí televize, aby celý národ viděl nového konkrétního šmejda.
  Pro firmy: zvažte zda nejsou klikačky vyhozené peníze.

 51. HONZA says:

  Tak po cca roce zase přidávám svůj přehled účtu.

  Poctivě na všechny klikám. do 2 levelu jsem nepřešel, to bych asi čekal do smrti.

  Registrován od 13. listopadu 2011
  Uživatelský level 1
  Dosud přečtených 1303 eRmailů

  Moje Finance
  Z eRmailů: 773,30 Kč
  Z dotazníků: 20,- Kč
  Z eRvidea: 0,- Kč
  Z doporuč: 21,55 Kč
  Ostatní: 100,- Kč
  Celkem máte na účtu:
  914,85 Kč

  NĚVĚŘÍM tomu že někdo za rok naklikal 1000 kč.
  Počkám si až to doklikám a dám vědět.
  Kdyby mě chtěl někdo kontaktovat tak email je 0.101@centrum.cz

 52. souhlas says:

  Dostal jsem se nad 900,- a přestaly chodit maily. Po 14 dnech opět přišly, ale už jen 3 za týden. Poslední byl za 10 haléřů (haléře snad už ani nikdo nezná :-) ) Pořád jsem si říkal jak to udělají, abych to nedotáhl k 1000. Teď už to vím. Sbírat poslední 100 třeba 10 let… koho by to bavilo :-D

 53. uvidím says:

  Je pravdou, že než jsem dosáhl 1000,- Kč. to trvalo dlouho. Už jsem mety dosáhl a odeslal jsem č.ú., kam mají peníze poslat. Tak uvidím, mám slíbeno, že nejpozději do 30 dnů budou na účtu. Tak jsem zvědav. Je pravdou, že to co je v předešlých komentářích napsané, chodím na PC každý den a když ta reklama je, tak ji odkliknu. Nic to nestojí a jsem zvědav, zda mi 1000,- Kč. bude vyplaceno.

 54. Tímto způsobem jim tem byznys brzo zhasne says:

  Jsem tam takřka od začátku, i moje přítelkyně, klikání nás stálo už hromadu času – asi od roku 2011. Můj účet se takřka zastavil někde na částce +- 930,- Kč, přítelkyně má asi +- 950,- a reklamní mejly se začínají vytrácet. Pokud přijde jeden týdně tak je to na oslavu :-( . Smutné je, že to zpočátku vypadalo jako seriózní firma a vše fungovalo. Bohužel to začíná vypadat, tak jak jsem se obával už na začátku. Pokud majitelé nepochopí, že s tímto přístupem jim to brzy krachne, stane se tak, ale to už budou mít zřejmě vyděláno a budou bydlet někde na Kanárech, nebo aspoň v pěkné vilce :-( .

 55. Ermail says:

  Můj účet se zastavil na 914 Kč. Občas přijde nějaká reklama za 10 haléřů. Škoda času.

  • pink says:

   Přesně tak, souhlasím.Jakmile jsem se dostala k částce,která by pomalu spěla k vyplacení, začaly mě z ničehož nic chodit reklamy za pouhých 0,10 hal.

 56. eRmail - Podvodné zneužívání lidí says:

  Jde čistě o podvodné zneužívání lidí

  S dotyčným pánem jsem hovořil, oslovil jsem jej po telefonu, jelikož mi jejich praktiky přijdou též nehorázné a zde ne internetových diskuzích jsem zjistil, že nejsem sám koho tento morální podvodník zneužívá.
  Jsem registrován od 12. července 2011. Dosud přečtených 1225 eRmailů. Celkem máte na účtu:917,55 Kč (to za téměř 4 roky sledování jejich zpráv a emailů). PAk před limitní hranicí vyplacení najednou jimy reklamované možnosti (včetně 5ti Důvodů proč to zkusit – o těch nemůže být ani řeč) končí a emaily přestávají chodit, jen sporadicky a již jen s odměnou 10 haléřů. To znamená, že tak za dva měsíce se možná dotanete na výdělek jedné koruny a pán si je zcela jist že dalších 90 až 100 měsíců nikdo přijímat jejich maily nebude a on nikoho tak vyplácet také nebude. Nabídnou vám přestup do dalšího limitu a tam se vše opakuje. V rozhovoru Vás všechny označil za podvodníky, což se mnou udělat nemohl, protože já jsem byl v ten moment to černé na bílém se svou vlastní zkušeností. Tam mne taktéž zcela jistě zařadí až bude hovořit s dalším.
  Jeho obrana je pouze v pár referenčních osobách, akorát že: Aktuálně registrováno 957 672 uživatelů oslovte je všechny!!! (z jich vlastních stránek) – nebo spíš podvedu je všechny.
  Nevím jestli zákon něco takového řeší, ale spíš je mu to zadku a pán se arogantně cítí na koni se slovy, jestliže jen víte, že jde někde o podvod je dokonce vaší povinosti to nahlásit policii – já jen vím, že zákon když chce, tak řeší rozpor s dobrými mravy apod.
  Toto píšu aby ostatní věděli, jaké jsou praktiky:

  Provozovatele služby eRmail.cz
  eRmail Company s.r.o.
  David Smrha z Ostravy
  IČO: 28608461
  Nábřeží Svazu protifašistických bojovníků 457/30, Poruba, 708 00 Ostrava
  (+420) 607 777 778

  Jednatel:
  NADĚŽDA SMRHOVÁ, dat. nar. 16. září 1963
  Hlavní třída 1031/35, Poruba, 708 00 Ostrava
  Den vzniku funkce: 8. dubna 2014 (to je chytré tuto podvodnou firmu převést na druhou osobu)

  DAVID SMRHA, dat. nar. 16. října 1985
  Ostrava, Hlavní třída 1031/35, PSČ 70800
  Den vzniku funkce: 15. prosince 2009
  Den zániku funkce: 8. dubna 2014

  http://www.kurzy.cz/nazory/A-V-T-16285-TP-/

 57. Beruska says:

  Tak jsem to tady pročetla a nevím čemu věřit. U Rmailu jsem dlouho a blížím se pomaloučku k hranici výplaty.Zumail totéž, časem začalo chodit čím dál tím méně reklam a hlavně vše za 50haléřů U Rmailu kolikrat i za 0,10. Je to na několik let. Zajímalo by mě jestli někdo má zkušenost s mašmail.Najednou přestalo vše chodit a po napsaní dotazu nikdo nereaguje. Zkoušela jsem x zahraničních klikaček. Od několika jsem výdělky opravdu dostala. Většina byli podvodníci,když se chtěji člověka zbavit tak už ho tam nepustí. Některé i zkrachovaly,ale měli tolik slušnosti,že se omluvili a oznámili to. Neobux je stopro perfektní a další a další. Odkaz na http://www.scamdetector.info kde se dozvíte, které klikačky /zahraniční/ jsou špatné a které fungují.

  • pink says:

   Zkušenost s mas mail mám stejnou, najednou konec a nic beze slov. Napsala jsem jim – bez odpovědi. Podvodníci.

 58. Podvod says:

  Všechno nasvědčuje, že jde o podvod. Na Ermail klikám několik let. Dosáhl jsem 920,- Kč. Teď chodí jeden mail za týden a to za 0,10 Kč. Spočítejte za kolik let tedy dosáhnu výplatní částky. Jsou to darebáci!

 59. Podvod says:

  eRmail je podvod. Dosáhla jsem částky 930 Kč. Maily chodí minimálně a odměna za kliknutí je 5 haléřů!!! Takže ještě 1400 kliknutí a jsem na svým :-D

 60. S eRmailem končím says:

  Po dosažení 920,- Kč mi začaly chodit jeden až 2 maily týdně s odměnou 0.05,-Kč!!! Takže mi stačí na těch 80,-Kč už jenom 1600 kliků a jsem v cíli. Je to gigantický podvod.

 61. Podvod says:

  Jedná se určitě o podvod. Dosáhl jsem částky 630,- Kč jako pan í nade mnou. Za kliknutí je 0.05 Kč. Mailů chodí asi 3 za týden. Na zbývající část částky do 1000,- Kč dosáhnu asi za 9,5 roku!

  • Dr. AZ says:

   Nedosáhneš nikdy :-) Pak se odměna sníží na 0,01 Kč za mail a následně maily přestanou chodit. Stížnosti zasílejte na lampárnu…

 62. Podvod says:

  Promiňte, chybička se vloudila… Jedná se určitě o podvod. Dosáhl jsem částky 930,- Kč jako paní nade mnou. Za kliknutí je 0.05 Kč. Mailů chodí asi 3 za týden. Na zbývající část částky do 1000,- Kč dosáhnu asi za 9,5 roku!

 63. verafik says:

  Klikám od r. 2011, když jsem došla k částce kč 900, začaly maily chodit velice zřídka a s odměnou 0,05 Kč!!! Nádhera ! Jen by mě zajímalo jakou odměnu tento „podnikatel“ dostává za tento podnikatelský záměr

 64. Hromadna zaloba says:

  Vykutaleny pan Smrha prevedl minuly rok celou firmu na svoji matku, se kterou sdili spolecnou domacnost:

  Hlavní třída 1031/35, Poruba, 708 00 Ostrava

  https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=264474&typ=UPLNY

 65. ermail says:

  Klikám též od roku 2011, nyní mám na kontě 997,99 Kč, ermaily již mám delší dobu za 0,01 Kč, ale mám další adresy v doporučení, nyní již počítadlo nezaznamenává žádný ermail, ani z mé adresy ani z adresy doporučení, ani se nehne :( Zkoušela jsem i psát na kontaktní e-mail, v čem je chyba a samozřejmě žádná odpověď. Nikdo to nezkoušejte, je to na nic

 66. cebro says:

  zkoušim asi 10 těchto klikaček a maš mail už skončil ,to same goldmail nechodí nic.jedina co zatim vyplatila a to 10 eur je klikmail.sk .ostatní pomaličku jedou ermail zatim570kc tak očekavam zpomalení.asi vše podvod.

 67. honza says:

  tak já opět doplním a potvrdím co již někteří psali
  Registrován od 13. listopadu 2011
  Uživatelský level 1
  Dosud přečtených 1383 eRmailů
  do 2 levelu jsem nepřešel…

  Z eRmailů: 779,40 Kč
  Z dotazníků: 20,- Kč
  Z eRvidea: 2,- Kč
  Z doporuč: 21,55 Kč
  Ostatní: 100,- Kč
  Celkem máte na účtu:
  922,95 Kč

  maily teď chodí za 0,05 kč :-)) to už není snad ani měna…..

  • Ermail says:

   Taky tak, přesně. Účet mám již 4 roky a po dosažení částky asi 920,- mi chodí ermaily pouze za 0,05 Kč. Už jim na to …. :-))

 68. libor says:

  Po třech letech jsem dosáhl částky 1000kč.Dnes jsem si ji vyzvedl na poště.

  • Dr. AZ says:

   Lžeš. Systém je nastaven tak, že 1.000 Kč nelze dosáhnout. Jak už psal výše jeden člověk, tak od 920 Kč ti dojde max 10 mailů za měsíc, za 1 mail 0,05 Kč. Čili za měsíc max 50 haléřů. Za rok 6 korun, a to ještě nikdo nezjistil, jestli maily nehonorují pak třeba 1 haléřem, nebo zda nepřestanou chodit vůbec. Prostě jsi podvodník a placený lump. Jdi někam a nekecej hovadiny.

   • Kája says:

    maily mi pak chodily furt, ale odměna se mi už nepřipisovala dokud jsem nepřešla do vyššího levelu, kterých může být kdoví kolik, jsou to šmejdi :D

 69. er mail says:

  po dosažení částky 900 Kč začaly chodit maily jen za 0,10Kč A po dosažení 920 Kč už jen za 0,05 Kč,takže určitě nechtějí vyplácet

 70. eRmail says:

  Registrovaný od: 14.3.2015
  Užívateľský level: 1
  Prečítané eRmaily: 105
  Momentálne doporučených: 9 emailov
  Z eRmailov: 200,50 Kč
  Z dotazníkov: 20 Kč
  Z eRvidea: 2 Kč
  Z doporuč: 77,80 Kč
  Ostatné: 100 Kč
  Spolu: 400, 30 Kč
  eRmaily chodia už väčšinou za
  0,50 Kč. Čím mám viac na účte, tým menšiu sumu mi za prečítaný eRmail pripíšu. Pokiaľ mi eRmaily budú chodiť za ešte menšiu sumu, tak ich nahlásim na obchodnú inšpekciu. Spolužiakovi už peniaze vyplatili, ale ako tu čítam vaše skúsenosti, tak neviem, neviem… Rozhodne sa však našetrených peňazí len tak ľahko nevzdám.

  • ja says:

   zdravim,
   podle jejich podmínek na to mají právo ti posílat málo nebo dokonce vůbec nic, takže nevím jestli by ti to pomohlo je nahlásit, ale každopádně taky bych to rád udělal (to nahlášení nebo nějakej jinej trest), protože už tam mám 1926,60 a za mail mám 0,10.

 71. qakk says:

  Před pár lety jsem taky něco obdobného zkoušel (myslím, že to byl hellomobile.cz nebo tak nějak), dopadlo to stejně – prostě přestaly chodit emaily atd.. Na výdělek na netu jsem zanevřel, než jsem před rokem nenašel webovou hru, se kterou se to celkem daří a proplácí na paypal… sice taky podstatnou část tvoří hráči, které přivedete a kteří utrácí peníze, ale i tak je to celkem slušná zábava spojená s $$ :D

 72. Mr.Nimrod says:

  Lidi, vy jste normální paka.
  Za prvý: fakt chci vidět firmu, která zadá reklamu nějaký pochybný firmě, která má v databázi 100% zoufalců, co jsou ochotný dva roky v kuse denně klikat na hordu emailů ve vidině odměny v řádu stokorun?
  Fakt si myslíte,že takováhle cílovka si ode mě coby inzerenta koupí za patnáct litrů iPhone? Nicméně asi takoví inzerenti budou, když to furt jede. Počítám, že příliv nadšenejch pitomců se obnovuje jak na vstupu, tak i na výstupu, stejně tak jako odliv těch, co příjdou na to, že z tohodle kšeftu nic nekápne, nebo jsou k tomu poznání dotlačeni, přičemž zisk generuje jen mailing – ať už se to jmenuje jakkoli.

  A za druhý: uvědomujete si tu strašnou energii a čas, kterou jste tomu za ty +/- měsíce-rok-dva věnovali?
  Uvědomujete si, že když si vezmete i tu nejpodřadnější jednorázovou brigádu a půjdete někam do Penny Marketu doplňovat zboží do regálu, tak máte ty peníze za jedno, maximálně dvě odpoledne v ruce? :-D :-D :-D

 73. šmejdi says:

  Začal jsem klikat na Ermaily nevím už kdy, ale bude to min. 2-3 roky.
  Asi před 2 měsíci jsem dosáhl 900.-kč. Od té doby mi začaly chodit reklamní emaily jen občas a navíc za částku 0,05kč za shlédnutí. Takže je jasné, že žádné vyplacení odměny nebude. Těch zbývajících 100 kč do tisícovky dělá cca 2000 mejlů … tedy při jednom denně bych musel klikat ještě tak 7 roků a to nevím, jestli mi to při 950kč nestazí na 0,01 kč za jedno shlédnutí.
  Proto doporučuji okamžitě zrušit a nenchat se ojebávat. To raděj běžte na brigádu jednotit řepu .)))

 74. coinformail podvod says:

  Vím, že je řeč o Ermailu, ale chci se rozdělit o negativní zkušenost s Coinformail. Je to něco podobného a všechny tyhle systémy fungují podobně. nikdy peníze nedostanete.
  Coinformail je PODVOD.
  Minimální částka k výplatě se mi už dvakrát navýšila. Původně to bylo méně než 2000 Kč. Pak navýšili částku na 2000 Kč a teď, když mám 1500 Kč, minimální částka k výplatě jsou 2500 Kč.

  Dá se čekat, že se nadále bude navyšovat, abych nikdy nemohla o peníze požádat. a to ještě není všechno:

  „O částku se žádá na emailu vyplaty@coinformail.com
  Jen zkuste na ten mail něco poslat. Příjde vám automatická zpráva, že na tento e-mail se nepodařilo nic doručit. !!!!!!

  Nenechte ze sebe dělat blbce.

  • Kája says:

   Je to pravda, chtěla jsem to zkusit a teď po letech mám přes 2 500, jediná firma, kde se k minimu dohrabete,ale jak chcete požádat o vyplacení, na mailu to nejde a přes kontaktní formulář vám nikdo neodpoví, dokonce zmizela v nejčastějších dotazech informace o tom, jaká že je ta minimální částka pro vyplacení a to je do nebe volající, nenechte se odrbávat tak jak já. Coinformail je taky podvod!

 75. Podvod jak vyšitý says:

  citace z korespondence uvádí zkušenosti.

  „Tak jsem si nechal od vás nabulikovat jak jste poctiví, dokonce i v emailu jste mne ujišťovali jak jste poctiví, ale skončím tuto frašku a budu dále šířit co jste za podvod a prasácké jednání.

  Odůvodnění? Před nějakým časem jsem se do vás pustil, že peníze jakoby vydělané od vás nikdy neuvidím a jen to zřejmě jen zisk od vás od inzerentů nebo získáváte peníze z reklam a hrajete si za nabídku práce. Tehdy jsem to považoval za podvod, ale myslel jsem si po vašem ujištění, že se to třeba změní nebo nějak upraví.

  Nyní mne nakousla první věc, v záhlaví přihlášení bylo info o postupech na vyšší levely a dále a výše a více peněz. Ani jsem si to neuvědomil, ale postupem na druhý level se toto info v kroužku změnilo a najednou už si nemohu vybrat při tisíci korunách ale při dvou, už nemohu nijak do té doby ovlivnit nic z toho co bylo předtím a hlavně toto změníte ve chvíli, kdy se změní zařazení v levelu. Dobrá prasárna.

  Ale nyní mne usadily ermaily, reklamní emaily, které se potvrzují. Já osobně mám za ermail 1,-Kč, i přes debilní hlášky o tom jak jsem lepší ve druhém levelu a lidé v prvním levelu za něj mají 4,-Kč tedy čtyřikrát tolik, zajímavá zlodějina abych se náhodou nedostal rychleji na vyšší provizi, že, zcela unikátně vymyšleno. Dneškem ukončuji tuto prasárnu a dále s vámi nechce mít nic společného, pouze to, že velmi rád veřejnosti a veřejně poreferuji o zkušenostech s vaší firmou.

  Přeji vám krásné okrádání firem, které reklamují u vás a vyhazují peníze do kapes podvodu. Je mi vás srdečně líto.

  Krásný den.
  Tak jen abych byl zcela konkrétní a zcela spravedlivý, jednalo se jako poslední o reklamu na Petici
  V prvním levelu obdržel kdokoliv, 2,-Kč
  druhý level dostal 1,-Kč.
  Bezva politika a nebyl to první takto upravený email finančně. To jen potvrzuje podvod, protože nemáte zájem vypklatit komukoliv cokoliv. a vaše hlášky a prohlášení o dvojnásobku výdělku v vyšším levelu jsou jaksi zcela lživé a sprosté.

  Více mne nezajímáte.
  Zajímalo by mne, který lhář mi bude přesvědčovat, že lžu.
  Napsal jsem dvě konkrétní věci.

  Info v době mého působení na tomto podvodu mělo pár řádků a zmínku o možném postupu. Až když jsem postoupil, rozšířilo se to o další řádky a hlavně o nemožnosti výběrů nižších částek z vyšších levelů. to je prostě pravda a fakt, který nikde nebyl. Dneska si kecejte co chcete, už jsem to jednou řešil a bylo to předmětem řešení.

  Druhá a jednoznačná pravda je dnes z emailů na Petici, která přišla, kdy moji zařazení podemnou v mém doporučení dostali 2,-Kč a mě se přičetlo 1,-Kč. Prasárna prvního klaibru, protože kdyby to bylo obráceně, pak bych já moc brzo vyběhl pro odměnu a to přeci nikdo nechce. Hlavně vy ne.

  Vaše rada o odhlášení byla provedena, velmi rád a ochotně jem smazal tuto prasáckou akci, Nechci s váma mít nic společného a neustále se otravovat nic neřešícím klikání pro lidi, kteří bohatnou tím, jak oblbují druhé. Možná by bylo dobré toto předat firmám, které u vás inzerují a kolik za to platí v domění jak jste dobří, že pomáháte lidem si vydělat. Přitom jste banda podvodníků. Nic jiného.

  Nehodlám s vámi cokoliv řešit. doložil jsem jednoznačné podklady k tomu, abych si tento názor uzavřel. Pokud mi ještě nějaké prase napíše, že lžu, budu to řešit jinou formou a jinou cestou.

  • blabla says:

   souhlas se says, potvrzuji, mám naprosto stejné zkušenosti. Jako ovce jsem klikal za 0,05 Kč tak jednou dvakrát za týden. Však ono se to spraví, jsem si říkal, a dojdu k vytoužené tisícovce (dál jsem nechtěl postoupit, věděl jsem, že bych musel klikat až do 2000,-), vyberu a končím. Nevydržel jsem, a tuto sviňárnu jsem ukončil dobrovolně a předčasně. Přeji provozovatelům čím dál tím míň takových pitomců jako jsem byl já. Čest vaší podvodné práci.

 76. Normální tunel says:

  Normální tunel na lidi. Budete klikat jako zběsilý a k částce 1.000,- Kč se nikdy neproklikáte, protože Vám začne mailů chodit míň a za menší částku, třeba jenom jeden haléř.

 77. Kolik reklama formou eRmailu stojí?
  Základní ceník reklamy:
  Oslovení 100.000 uživatelů 14.000,- Kč bez DPH
  (návštěvnost Vaších stránek 30.000 – 70.000 unikátních uživatelů)
  Oslovení 200.000 uživatelů 23.000,- Kč bez DPH
  (návštěvnost Vaších stránek 70.000 – 140.000 unikátních uživatelů)
  Oslovení 300.000 uživatelů 32.000,- Kč bez DPH
  (návštěvnost Vaších stránek 120.000 – 210.000 unikátních uživatelů)
  Uvedené ceny jsou orientační. V případě užší spolupráce jsme připraveni pro Vás vytvořit individuální
  cenovou nabídku.

 78. David Smrha
  provozovatel služby eRmail.cz
  email: eRmail@eRmail.cz
  tel: +420 607 777 778
  „Nikdy se nestane vašim zákazníkem ten, jenž neví o vaší existenci“
  David Smrha, zakladatel eRmail.cz
  eRmail Company s.r.o., Nábřeží SPB 457/30, 708 00 Ostrava 8, IČ: 28608461, DIČ: CZ28608461, Tel. 607 777 778, http://www.ermail.cz
  2 z 21.1.2013 Úvodní dopis.pdf1.1.2013 Úvodní dopis.pdfOtevřítRozbalitOtevřít v aplikaciPodrobnostiKomentářeZákladní informaceTypPDFRozměryVelikost90 KBUmístěníZměněnoVytvořenoOtevřeno mnouPopisSdíleníOprávnění ke stahování1 z 1 položek

 79. Jita says:

  Je to podvod, klikám 5 let, na účtu mám 934,- Kč. Cca do částky 850,- chodily maily i za 1,- Kč, pak za 0,50 Kč a teď za 0,05 Kč. Už je mi jasné, že se k částce 1000 Kč na výplatu nikdy nedostanu, takže jsem se rozhodla účet zrušit. Prostě do toho nechoďte !!!!!!!!!

 80. žaloba na eRmail says:

  Jsem pro žalobu a začněme! Ozvěte se mi všichni na zaloba.ermail@seznam.cz, kdo jste ochotní podílet se na žalobě. Díky, Petr

  • baju says:

   Po 5 letech klikání na reklamní emaily jsem dosáhl teprve 950,- Kč, nyní už je za 1 eRmail 0,01 Kč. Tudíž nevěřím (a se mnou spousta dalších důvěřilců), že by někdo minimální nebo vyšší odměnu na svůj účet obdržel. Také nedávno v televizním pořadu Reportéři o tomto podvodu hovořili a nikoho z eRmailu na uvedené ostravské adrese nenalezli. Rád se tedy přidám k hromadné žalobě.

 81. jahruska says:

  Jsem se debil rozhodla pred lety pro 2level,jiz chodi ermaily za 0,05 a to tak max 2x tydne,jsou to vychcanci.

 82. Je to podvod says:

  Je to podvod. Dělají vše možné, aby člověk té částky nedosáhl. Založil jsem si 2 účty, tak to můžu porovnávat. Na jednom jsem měl více peněz, na druhém méně. Jeden čas na ten první skoro přestaly chodit emaily, tak nebylo co přičítat. Na druhý furt chodily. Pak se to po čase zase vrátilo do lepší frekvence. Jen mi byla snížena odměna 0,5 Kč na 0,1 Kč. Po čase z 0,1 dokoncena 0,05 Kč. Teď mi tam tak na ten účet s více penězi chodí emaily s odměnou 0,01 Kč. Na druhý mi chodí úplně stejné emaily s odměnou 0,5 Kč. Říkal jsem si, že se nenechám odradit a že jim to prostě za tohle chování mermomocí urvu, tak jsem to zkusil obejít přes systém doporučování. Peníze najednou začlay růst. Až mi to jednoho dne zařízli tak, že mi chodí sice emaily s odměnami, ale reálně se mi nic nepřičítá. Ani z emailů, ani z doporučení i když mám na ně nárok a ti, které jsem doporučil, fakt klikají a peníze se jim přičítají.

 83. podvod says:

  Tato společnost je podvod, když už jsem se blížila k hranici vyplacení, začaly mi chodit maily jen za 0,5kč, potom jen za 0,1 kč… Tak jsem pořád klikala, že prostě se na ty peníze dostanu… No a teď chodí občas maily za 0,01 kč… Tak těch zbylých 40 kč asi budu klikat dlouho :(

 84. Re says:

  Po 5 letech jsem to vzdal 970 Kč a email my přestal posílat. Podvod a zase jen podvod.

 85. Alena says:

  11.6.2012 registrace nyní stav 969,50 Kč zatím posílají zumaily za 0,5 jak kdy někdy 1 do týdne někdy více někdy žádný, jsem zvědavá zda až dosáhnu 1000,00 Kč zda to vyplatí nebo zda se dostanu do 2 levlu s nutností dosažení částky 2000,00 pro vyplacení pokud ano ihned to vzdávám.

 86. pavel says:

  Nic vám nepošlou,jsem tady na ermailech 6 let,nyní jsem přešel dolevelu 2,kde mám již 1932.Nikdy nedovršíte částky na vyplacení.Chodí mi ermaily v hodnotě 0,05haléřů!!!Za jak dlouho asi bych dovršil plného levelu?Dnes jsem zteky zrušil účet,neco by se mělo s nimi udělat,vše je to jen lež.

 87. Demo50 says:

  Podvod eRmail, Coinformail a pod.
  Robite chybu, ked to iba tak vzdate. Ja to riesim tak, ze z doslych mailov ziskam mailovu adresu zadavatela reklamy a odoslem mu doruceny mail aj s textom , napr. “ Z dovodu podozrenia z podvodneho chovani internetovej aplikacie (eRmail.cz, Coinformail.cz a pod.) su ich emaily oznacene ako „spam“ a z tohto dovodu neprecitane!“ Predpokladam, ze pri vacsom mnozstve uzivatelov zadavatel reklamy spolupracu s tymito podvodnikmi zvazi.

 88. Milan Nový says:

  Jsem na ermailu více jak dva roky. Mám 1951,-Kč a jsem ve druhém levelu. Nikoho jsem i při zveřejnění na facebooku nezískal a tedy dostávám peníze jen za maily. Když jsem měl na účtu 1900,-Kč, snížili se mi peníze za příchozí maily na padesát haléřů a teď jak se blížím k výplatě mi chodí maily jen za 0,01Kč. Jsou to podvodníci.Místo slibovaných navýšení podle levelu, došlo ke snížení, i když jsem si stěžoval.

 89. Pravda a láska zvítězí says:

  eRmail je jeden velký podvod na tupé ovce. Bohužel i já jsem jednou z těch tupých ovcí a čím víc se blížím k částce 1000 Kč (mám 950 Kč), tím víc klesá hodnota eRmailu, nyní pouhý 1 haléř. Klikám už tři roky, to jsem ale debil, co?

 90. Jan says:

  Já mám po pěti letech za jeden 0,01 Kč. Částka 959,01 Kč. Pokud mi přestanou posílat nebo nebudou nic. Budu je žalovat. Je to veřejný příslib. Chtělo by to minimálně sto lidí.

 91. Jenda says:

  registrován 14.11.2011
  Uživatelský level 2 ?
  Dosud přečtených 2177 eRmailů
  Celkem máte na účtu: 1950,34 Kč
  Takže za 5,5 roku jsem to dopracoval sem v momentě kdy jsem přeskočil sumu 1950,-Kč začaly chodit ermaily za 0,01Kč – jsou to kurvy !!!

 92. Martin says:

  Jediné tři společnosti,kde jsem dosáhl na výplatu jsou Zumail – opravdu vyplaceno
  Moneymail – opravdu vyplaceno
  PoKorunce – též vyplaceno
  Goldmail,Coinformail,eRmail – podvod…

 93. nov says:

  99% všech nabídek výdělků na netu jako klikačky, emailovky a další jsou jen podvody. A to co funguje se ani nevyplatí dělat, protože čas strávený na tom a spotřeba elektřiny je mnohonásobně vyšší než vyděláte.

 94. Luk says:

  Jejich krédem je pouze vydělávat a to i na nás, aby nemuseli nic platit. Chodily mě zprávy za 0,5 Kč ale teď, když se blížím k litru, začali mě chodit za 0.1 Kč, takže počítám s tím, že až se přiblížím ještě blíž dostanu odměnu 0.01 Kč, prostě je to banda chacharskejch hajzlů.

 95. Smyčka says:

  Jsou to zloději !Mám na kontě asi 940 kč .Začali platit jen 0,05 a teď i 0,01 hal..Proto se odhlašuji s přijímání reklam.
  zrušit posílání na vojtahasic@email.cz
  také na hasicvojta@seznam.cz
  ZKLAMALI JSTE MNE !!!

 96. Jaromír Palečný says:

  Připojuji se k ostatním hodnotitelům, je to podvodný podnik. Až do 950,-Kč mi bylo na účet připisováno 0,5 až 2,- Kč. Nyní dostávám za přečtení inzerátu 1 halíř, a to je velká sprosťárna. Uvádím to jako varování pro ostatní zájemce, nic nedostanete, pro získání 1000,- Kč byste museli žít 200 let.

 97. Ondra says:

  Já mám na účtě 136,70 kč a už 3 dny mi žádný ermail nepřišel. Doufejme že příjde

 98. Vladimír says:

  asi je to podvod už som tu 5 rokov a znižuje sa stav ermailu , ked som začal bolo za jeden email 0,50 kčs teraz je to 0.1 Kčs to neni šanca zarobiť … o čom to je potom?

 99. Kookos says:

  Byl jsem tam několik let a došel na 922,- ale aby chodily emaily na 0,01 Kč tak to teda ne. Proto jsem se dneska odhlásil. Je to prostě a jednoduše podvod.

 100. Já.. says:

  Je to podvodná a zlodějská firma.. Dostal jsem se před 2 roky na 925 Kč a hned na to 1,5 roku už nic a nyní znovu – jeden mail , 0,05 Kč..
  Podávám trestní oznámení na debilní podvodníky..

 101. Vlastimil says:

  Již 8 let klikám, před asi pěti lety mě šoupli do druhého levelu a teď když už mám 1913kč,skoro nic nechodí, jen občas něco za 0,10hal. Chtěl bych vytrvat a jsem zvědavý jestli mě vyplatí. Myslím, že se asi nedočkám. Mají to dobře vymyšlené.

 102. Michal says:

  Lidi neklikejte!!! je to podvod!!! Jsem registrován od 21 února 2013 a klikám úplně na vše co mi přijde, v prvním levelu to bylo Ok, ale pak se cena za klikání zmenšovala, tak jsem přišel do druhého levelu a tam jsem i skonil, ikdyž mi přišla nabídka do třetího levelu, jenže já s blížil k hranici 2000kč, kdy si budu moci peníze vybrat, jenže Omyl…!!!…pak mi místo za jedno kliknutí nějaké Kč dali jen 20 haléřů a dnes mi dali za jeden klik 0,02 haléřů, na účtu mám dnes 1950,46 kč a asi i za 1000let by tomu nikdo nedosáhl, prosím, jsou to Z___I a nedělejte jim — dělají z lidí hlupáky. Vždyť za 8 roků klikání a nic???

 103. Miroslav says:

  Rok už nic, mám přes 2000,ale už nic nechodí.

 104. Karel says:

  eRmail je opravdu podvod jak již zde spousta lidí napsalo. Pokud chcete vědět kdo je majitel podívejte se na tento odkaz

  https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=264474&typ=UPLNY

  To se opravdu s takovým lumpem nedá nic dělat a bude mu to stále procházet?

 105. Pavel Vítek says:

  Dobrý den, všem naivním lidem jako jsem já. I já chci přidat svou špetkou do mlýna. Se společností eRmail Company s.r.o. jsem přišel do kontaktu 1. února 2012. Kdy jsem si u nich zřídil svůj účet. Ze začátku eRmaili chodili, jak slíbili a i dodržovali peněžní odměnu. Jakmile jsem se dostal, mám dojem nad 800 korun eRmaili přestávali chodit a odměny se prudce snížili. To mě donutilo se přesunout do druhého levelu. Opět vše chodilo, jak mělo. Ale jakmile jsem dosáhl částky nad 1900 korun, eRmaili chodili dál, ale odměna spadla na 10 halířů za eRmail. Postupem času to spadlo jen na jeden haléř. Už to tak chodí asi 2 roky. No, a když jsem si důkladně přečetl veškeré diskuze spojené s touto společností. Je mě teď už úplně jasné, že peníze k vyplacení nikdy v životě už neuvidím. Natož, bylo to letos v únoru kulaté výročí a já se rozhodl. Že po deseti letech si dobrovolně smažu a zruším účet. Nu což, musím si hold bohužel přiznat že semnou 10 let někdo solidně vyjebával. Už mě bohužel došla trpělivost a chci aspoň odejít se zbytkem důstojnosti, co ve mně zbyla. Protože než bych dosáhl 2000 korun po jednom haléři. Budu dost možná už po smrti. Nevěřím tomu, že i když bych se toho dožil a té částky dosáhl, nevěřím, že by mi jí někdo vyplatil.

  Prosím všechny, co ještě neztratili poslední špetku důvěry a naivně věří, že se pro klikají k nějakému vyplacení peněz. Prosím vás všechny, vybodněte se nato a běžte dělat užitečnější věci. Než důvěřovat podobným společnostem, že vám někdo dnes za takové věci zaplatí.
  Bohužel jsme lidi a věříme v cokoliv, co zdánlivě vypadá věrohodně. Dokážeme si pro pár korun nechat nalhávat takové bludy, čím nás podobné společnosti krmní. Přeji vám hodně štěstí a zlomte vaz.

  Registrace 1. února 2012
  Celkem 10 let, 10 měsíců a 20 dní.
  K dnešnímu dni mám celkem: 1972,58 Kč
  Z eRmailů: 1102,14 Kč
  Z dotazníků: 20,- Kč
  Z eRvidea: 2,- Kč
  Z doporučených: 0,- Kč
  Z levelu 2: 583,44 Kč
  Ostatní: 265,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *