Webhosting a domény

Webhosting

Kvalitní webhosting je základem kvalitních stránek. Mezi hlavní kritéria podle kterých si vybírám webhosting je především zákaznická podpora. Po technické stránce si myslím, že jsou v současnosti nabízené hostingy na srovnatelné úrovni. Velký rozdíl však vnímám v podpoře zákazníkům. Proto musím doporučit webhosting od WEDOSu. Jejich propracované diskuzní fórum nabízí odpověď na každou otázku. Kdyby to někomu nestačilo, tak je tu ještě on-line chat. V současnosti (leden 2012) nabízí WEDOS webhosting (typu „NoLimit“) za 30Kč/měsíc. Velmi zajímavá je pak možnost připlatit si za neomezený počet aliasů(tzn. domén které mohou být na vašem webhostingu) za 66Kč/měsíc.

Při přechodu od konkurence nyní získáváte až 2 roky zdarma!

Domény

K doméně zakoupené u WEDOSu získáte automaticky MiniWebHosting se kterým můžete bez problémů provozovat nenáročné stránky. Nyní je nabídka od WEDOSu opravdu lákavá. Za doménu zaplatíte na a rok jen 150Kč (včetně výše zmíněného MiniWebHostingu).

Affilate

Pokud by měl někdo zájem se zapojit do affilate programu od WEDOSu, ať mne prosím kontaktuje přes kontaktní formulář, kde mu mohu poskytnou cenné informace. Podrobnosti a registraci lze provést na stránkách wedosu.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.


Share on TwitterShare via email
Tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Webhosting a domény

  1. Levný hosting says:

    A co banan? Mají 24h denně zákaznickou podporu + nově nabízený SEO tarif.

  2. Zahraniční webhosting says:

    Já bych doporučil zahraniční webhosting Na této stránce jsem našel přímo návod jak si takovýto webhosting zařídit. Postupoval jsem přimo podle něj a teď jsem spokojeny s nadstandartními službami webhostingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *